Disclaimer

Drogi Czytelniku,

celem niniejszego bloga jest przybliżanie i próba wyjaśnienia bieżących problemów, z którymi spotykamy się świadcząc pomoc prawną na rzecz spółek prawa handlowego. Ma on stanowić odzwierciedlenie naszych poglądów i opinii na opisywane tematy. O ile jednak wpisy zamieszczone na blogu opieramy na własnych doświadczeniach, znanych nam stanowiskach doktryny i przepisach prawa, to nie będą one uwzględniały indywidualnych okoliczności Twojego przypadku. Te zaś w prawie są najbardziej istotne.

Dlatego też treść tego bloga nie stanowi opinii lub informacji prawnej i nie może być podstawą do podejmowania decyzji z zakresu prawa czy obrotu gospodarczego. Ciągła zmienność prawa, kierunków orzecznictwa, czy też poglądów kształtujących się na ich gruncie powoduje, iż będziemy zmuszeni czasami zmieniać niektóre wpisy, czy też uzupełniać je o nowe informacje.

Nie oznacza to jednak, iż Twój problem nie znajdzie rozwiązania. Jeśli trafiłeś tu i nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – zadaj je, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie, które uwzględni Twój przypadek.